ulica kosciuszki

i

Autor: Radio Eska Ulica Kościuszki w Grudziądzu

Miasto podejmuje kolejną próbę wyremontowania ul. Kościuszki. Grudziądzki ratuszu ogłosił przetarg

2022-10-31 9:19

Urząd Miejski w Grudziądz ogłosił kolejny przetarg na remont ulicy Kościuszki. Taką informację za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał prezydent Maciej Glamowski. Oferty przyjmowane będą do 17 listopada.

Do pierwszego przetargu na remont ulicy Kościuszki wpłynęły oferty, które znacząco przewyższały zaplanowany w mieście budżet. Pisaliśmy wówczas, że mieszkańcy tej części miasta z niecierpliwością pytali - co dalej stanie się z ich ulicą.

Odpowiedź przyszła w piątkowe popołudnie.

Z determinacją będziemy poszukiwać wykonawcy inwestycji, bowiem remont tej drogi jest bardzo pilny - pisze prezydent Maciej Glamowski za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W ramach zadania:
  • nową nawierzchnię zyska jezdnia
  • powstaną miejsca postojowe
  • nowy blask zyskają chodniki
  • zamontowane zostanie oświetlenie LED
  • przebudowana będzie kanalizacja deszczowa

Do niedawna padały propozycje o remontowaniu ulicy Kościuszki fragmentami. Zgodnie z tym co napisał włodarz miasta - ratusz podjął kolejną próbę zmodernizowania całej drogi.

Planujemy remont Kościuszki na całej długości, pomiędzy ulicami Anny Walentynowicz i Solnej - przekazuje prezydent Glamowski.

Termin składania ofert to 17 listopada.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

RAPOWE HITY ZAWODNIKÓW FAME MMA, POLSKI MrBEAST, DIETETYCZNA PIZZA, CYFROWE BLACHY | ESKA XD #060