Marcin Kydryński

i

Autor: Arkadiusz Kikulski / Stowarzyszenie FADO Marcin Kydryński znany jest grudziądzanon z prowadzenia corocznych Festiwali Muzyki FADO

Marcin Kydryński spotka się z mieszkańcami Grudziądza. W portugalskim zakątku na Reja

2022-09-06 0:04

Muzyka na żywo oraz Marcin Kydryński (znany z prowadzenia Festiwali Muzyki Fado). W taki sposób mieszkańcy Grudziądza mogą spędzić wtorkowy wieczór. Wydarzenie odbędzie się w kawiarni FADO przy ul. Reja.

Będzie o pasjach, podróżach, fotografii i najnowszej książce "O wschodzie". Marcin Kydryński spotka się z mieszkańcami Grudziądza i odkryje trochę... siebie.

Ponadto w trakcie spotkania autorskiego odbędzie się występ Piotra Lemańskiego, czyli jedynego Polaka grającego na 12-strunowej portugalskiej gitarze.

Podczas wielkiego święta muzyki, jakim jest doroczny Fado Festival, nie ma okazji by porozmawiać. A to wielkie szczęście mócwymienić z Państwem myśli, podzielić się refleksjami, opowiedzieć o ostatnich olśnieniach w muzyce, ale przecież nie tylko. Wciąż sporo wędruję. Zdarza mi się też opisać historie moich zderzeń ze światem i sztuką. Niedawno ukazała się książka „O Wschodzie”, którą przywiozę i o niej opowiem - tak do udziału w spotkaniu zachęca sam zainteresowany, czyli Marcin Kydryński.

Spotkanie odbędzie się dzisiaj (6 września) o godzinie 18 w kawiarni FADO przy ul. Reja. Wstęp jest wolny.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Eska Summer City: Festiwal Pierogów Galeria Katowicka i Prodiż - Restauracja