pilka nozna

i

Autor: Pixabay Podsumowanie występów drużyn z Grudziądza i powiatu

Raport z piłkarskich boisk. Grudziądz i powiat [02-04.09]

2022-09-05 20:10

Zapraszamy na raport z piłkarskich boisk w Grudziądzu i powiecie grudziądzkim. W miniony weekend swoje mecze rozegrały wszystkie drużyny.

Swoje mecze rozegrały drużyny piłkarskie z Grudziądza i powiatu grudziądzkiego: Olimpia Grudziądz, Olimpia II Grudziądz, AP Olimpia Grudziądz, Stal Grudziądz, Węgrowianka Węgrowo, Radzynianka Radzyń Chełmiński, Piast Łasin.

III Liga

Kolejną wysoką wygraną odnieśli piłkarze Olimpii Grudziądz. W ramach 6. kolejki grupy II trzecioligowych rozgrywek "Biało-zieloni" pokonali na własnym stadionie Jarotę Jarocin 5:1. Więcej o meczu w linku poniżej:

V Liga - wysoka porażka Stali Grudziądz

O spotkaniu czwartek kolejki V ligi z pewnością będą chcieli zapomnieć piłkarze grudziądzkiej Stali. Podopieczni trenera Adama Marksa przegrali na własnym stadionie z GLKS Dobrcz aż 2:7. Bramki dla gospodarzy strzelili: Jakub Szczepaniak i Jakub Waszelewski. Olimpia II Grudziądz rozbiła na własnym obiekcie Victorię Lisewo aż 6:0.

A-klasa

W rozgrywkach toruńskiej A-klasy Piast Łasin przegrywa na własnym obiekcie z GOL-em Brodnica 3:5, Węgrowiania Węgrowo również u siebie z Cyklonem Kończewica 3:6.

B-klasa

Rozgrywki B-klasy dopiero w miniony weekend rozpoczęły swoje zmagania. W pierwszej kolejce rezerwy Stali Grudziądz pokonały na własnym obiekcie Tartak Klamry 3:2. Z kolei Radzynianka Radzyń Chełmiński rozbiła u siebie AP Olimpię Grudziądz aż 9:0.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Lista najlepiej zarabiających polskich piłkarzy. Lewandowski nie ma sobie równych!