Lokalna żywność poleca się na święta!

i

Autor: Andrzej Goiński/Urząd Marszałkowski w Toruniu Do 15 grudnia można ją nabyć w sklepie internetowym

Lokalna żywność poleca się na święta!

2021-12-09 8:50

Sałatki śledziowe, przepyszne przetwory i naturalne sery pochodzące prosto od lokalnych producentów polecają się na wigilijny stół. Już od najbliższego piątku, do 15 grudnia będzie można je nabyć w sklepie internetowym Lokalna Żywność. Odbiór produktów pięć dni później w aż czterech lokalizacjach i po raz pierwszy także w Bydgoszczy.

Sklep internetowy Lokalna Żywność to miejsce, gdzie można kupić wyroby prosto od rolników z naszego województwa. Do wyboru ponad 200 produktów pozbawionych chemicznych dodatków. W ofercie pojawiły się zestawy prezentowe, idealnie skompletowane na prezent z okazji zbliżających się świąt – zaprasza Bartosz Szymański z Regionalnego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

Lokalna żywność poleca się na święta!

Odbiór w Toruniu przed Urzędem Marszałkowskim przy Placu Teatralnym i Skłodowskiej-Curie oraz pod Aulą UMK.

Cztery pory roku na pl. Rapackiego w Toruniu. Nowe oblicze roślinności

Produkty od początku do końca powstają w jednym gospodarstwie. Zamówienia są zbierane odpowiednio wcześniej, aby dostawa mogła odbyć się bezpośrednio po zebraniu lub wytworzeniu produktów. Dzięki temu są one najświeższe, zapewnia to najwyższą jakość. Zakupy na Lokalnej Żywności to także wyraz wsparcia lokalnego biznesu. A wszyscy rolnicy, którzy chcą dołączyć do grona dostawców, mogą się zgłaszać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres kontakt@lokalna-zywnosc.pl.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Lokalna żywność poleca się na święta!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE