gastronomik grudziadz

i

Autor: Łukasz Piekarski Drzwi otwarte w ZSGH w Grudziądzu

Kucharze, styliści... Swoją ofertę ósmoklasistom zaprezentował grudziądzki gastronomik [FOTO, WIDEO]

2022-05-28 14:19

Zbliżają się wakacje, więc grudziądzkie szkoły otwierają swoje drzwi w poszukiwaniu nowych uczniów. Swoją ofertę kształcenia zaprezentował Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich. Nie brakowało stoisk z konkretnymi zawodami, konkursów i wycieczek po szkole.

Nie brakowało stoisk z konkretnymi zawodami, konkursów i wycieczek po szkole.

Oprowadzamy uczniów po wszystkich klasach, zaglądamy także na salę sportową. Tam są przygotowane kolejne stoiska. Z kolei na auli przygotowaliśmy szczegółowe informacje o poszczególnych kierunkach kształcenia w naszej szkole - mówi nam Agata, która podczas drzwi otwartych pełniła rolę przewodnika dla ósmoklasistów.

W nowym roku szkolnym - grudziądzki "Gastronomik" otwiera nowe kierunki kształcenia. To Technik Reklamy i Technik Stylista.

Oba kierunki będą uzupełnieniem Technikum Przemysłu Mody, które świetnie rozwinęło się w naszej szkole - opowiada Rafał Szweda, dyrektor Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Grudziądzu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl