olimpia polonia

i

Autor: Nadesłane / Olimpia Grudziądz Hubert Antkowiak jesienią występował w Polonii Środa Wielkopolska

Cztery kroki Olimpii Grudziądz w drodze do awansu. Pierwszy z Polonią Środa Wlk.

2022-05-27 20:03

Piłkarzom grudziądzkiej Olimpii pozostały cztery kolejki do zakończenia sezonu na trzecioligowych boiskach. "Biało-zieloni" po 30 kolejkach mają cztery oczka przewagi nad drugą w tabeli grupy II Kotwicą Kołobrzeg. Teraz przed zespołem trenera Marcina Płuski domowy mecz z Polonią Środa Wielkopolska.

Piłkarze grudziądzkiej Olimpii walczą o awans na drugoligowe boiska. Po 30. kolejkach mają cztery oczka przewagi nad Kotwicą Kołobrzeg. Teraz przed „Biało-zielonymi” domowy mecz z Polonią Środa Wielkopolska, czyli byłym klubem grudziądzkiego napastnika, Huberta Antkowiaka.

Na pewno z tego powodu mniejsza lub większa adrenalina będzie. Podchodzimy do tego meczu, tak samo jako do każdego innego. Najważniejszy cel to wygranie drużyny - mówi Hubert Antkowiak, napastnik grudziądzkiego zespołu.

Sobotni rywal grudziądzkiej drużyny w ostatnich spotkaniach wystawia do gry głównie młodzieżowców. Mimo to „Biało-zieloni” do tego meczu chcą podejść przygotowani na sto procent.

Przygotowaliśmy się do tego meczu tak, jakby Polonia miała przyjechać do nas w najsilniejszym składzie. Nie patrzymy na ich poprzednie mecze. Chcemy patrzeć tylko na siebie i wygrywać kolejne spotkania - dodaje 25-latek.

Spotkanie Olimpii z Polonią Środa Wielkopolska już jutro (28 maja) o godzinie 17.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Dlaczego Konfederacja PRZEGRA WYBORY? Ekspert NIE MA WĄTPLIWOŚCI