Robert Kwiatkowski

i

Autor: Damian Pieczonka Biuro SLD w Grudziądzu zostanie przeniesione. W ciągu miesiąca zostanie uruchomione przy ul. Kościelnej

Kryzys zostanie opanowany i pokonany. Poseł SLD Robert Kwiatkowski odniósł się do sytuacji epidemicznej i ekonomicznej w Grudziądzu [AUDIO]

2020-05-21 15:35

Parlamentarzysta Robert Kwiatkowski spotkał się z prezydentem Grudziądza, by omówić najważniejsze kwestie. Rozmawiano na temat skutków epidemii i jej wpływu na szpital i miasto. Poseł SLD jest przekonany, że kryzys zostanie opanowany i pokonany. Mówił o tym na konferencji prasowej. Posłuchaj naszej relacji.

Jak poradzić sobie z sytuacją kryzysu gospodarczego? Żadne konkrety co do działania aby pomóc przedsiębiorcom, jednak nie padły. Za to zdaniem posła Kwiatkowskiego, przekształcenie szpitala na czas epidemii w jednoimienny, może mieć dobre skutki. Rząd dostrzegł potencjał lecznicy w Grudziądzu, choć wcześniej nie widział finansowej zapaści. Największe w Polsce zadłużenie z jakim zmaga się szpital z ul. Rydygiera, musi być rozwiązane na szczeblu krajowym.

Co wiesz o polskich aktorach, muzykach, celebrytach?

Pytanie 1 z 9
Z jakiego miasta pochodzi Tomasz Organek?

Na konferencji poseł SLD odniósł się także do tematu wyborów prezydenckich i zapowiedział wizytę kandydata Roberta Biedronia w Grudziądzu. Mówił również o budowie dróg ekspresowych w regionie oraz planowanym połączeniu kolejowym z Centralnym Portem Komunikacyjnym.

Poseł Robert Kwiatkowski z SLD na konferncji prasowej w Grudziądzu
Jak myć ręce, aby chronić się przed koronawirusem?