mikrofon

i

Autor: Pexels Zgłoszenia do Konkursu Muzyki Filmowej potrwają do 31 grudnia

Zmagania wokalistów

Konkurs Muzyki Filmowej w Grudziądzu. Trwają zgłoszenia uczestników

2023-12-27 16:27

Szukają zdolnych wokalistów. W Grudziądzu organizowany jest drugi Konkurs Muzyki Filmowej. Obecnie trwają zgłoszenia on line.

Muzyka filmowa znów zagości w Grudziądzu. Tym razem nie w formie koncertu, a konkursu. Aktualnie trwają zgłoszenia uczestników.

Wokaliści mogą zgłaszać piosenki z filmów, seriali, czy też musicali. Czekamy na nich do 31 grudnia, do północy - informuje Dorota Berent, organizatorka konkursu.

Zgłoszenia przyjmowane są do końca roku. Ogłoszenie laureatów zaplanowano na 6 stycznia. Dwa tygodnie później zorganizowane zostaną przesłuchania stacjonarne pod okiem jury.

Mamy w tym roku następujących jurorów: Małgorzata Dryl, Marek Habryk, Gizela Łazicka, Róża Lewandowska i gość specjalny Grażyna Łobaszewska - dodaje Doris.

Nagrody pozwolą młodym wokalistom na dalszy rozwój. Mogą również otworzyć drzwi do występowania na dużej scenie.

Wśród głównych nagród mamy m.in. voucher na warsztaty Gospel, które w lutym odbędą się w Grudziądzu. Nie zabraknie także przepustki na Koncert Muzyki Filmowej. Jedenasta edycja zaplanowana jest na końcówkę kwietnia przyszłego roku - mówi Dorota Berent.

Zgłoszenia przyjmowane są pod linkiem - TUTAJ

Mówi Dorota Berent, organizatorka konkursu. Posłuchaj:
Dorota Berent

i

Autor: Nadesłane / Dorota Berent Oficjalny plakat konkursu

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl