KMF Grudziądz

i

Autor: Łukasz Piekarski Koncert Muzyki Filmowej w Grudziądzu

Hity ze szklanego ekranu

Koncert Muzyki Filmowej na bis w Grudziądzu. Posłuchaj relacji z wydarzenia!

2023-11-06 16:48

Największe hity ze szklanego ekranu ponownie zdominowały Grudziądz. Za nami powtórka X edycji Koncertu Muzyki Filmowej. Tym razem w nieco bardziej kameralnej odsłonie, na scenie klubu Akcent. Relacji posłuchasz na eska.pl.

Znów wypełnili salę największymi hitami ze szklanego ekranu. W Grudziądzu zorganizowano „poprawiny” X edycji Koncertu Muzyki Filmowej. Na scenie zaprezentowali się głównie lokalni artyści.

Nasze wydarzenie łączy pokolenia. Na scenie prezentują się wokaliści i wokalistki z różnym doświadczeniem. Podczas koncertu każdy z nich jest wyjątkowy - mówi Dorota Berent, organizatorka Koncertów Muzyki Filmowej.

Koncert Muzyki Filmowej na bis - to jak przyznała Dorota Berent "poprawiny" jubileuszowego wydarzenia, które wiosną odbyło się w grudziądzkim teatrze. Podobnie jak wtedy, tak i tym razem publiczność mogła wysłuchać filmowych hitów, m.in. z Narodzin Gwiazdy, Pogromców Duchów, czy też polskiej produkcji "Wkręceni".

Więcej o wydarzeniu w poniższym materiale:

Tak było na Koncercie Muzyki Filmowej w Grudziądzu. Posłuchaj:

Kolejny Koncert Muzyki Filmowej już za rok!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl