talent to talent

i

Autor: Facebook / Talent to Talent Koncert odbędzie się w klubie Akcent w Grudziądzu

Muzyka na żywo

Koncert "Talent to Talent" już po raz drugi odbędzie się w Grudziądz. Zapowiedź wydarzenia

2024-01-09 13:40

Pomogą odkryć talenty i zintegrują kilka grup społecznych. W Grudziądzu odbędzie się druga edycja akcji „Talent to Talent”. Wydarzenie odbędzie się w przyszły piątek (12 stycznia) w klubie Akcent.

Koncert, licytacje i akcja charytatywna. Taki plan na drugą edycję koncertu „Talent to Talent” mają jego organizatorzy. Młodzież z Grudziądza, która jest inicjatorem projektu odwiedziła nasze eskowe studio i opowiedziała o programie wydarzenia.

Wystąpią m.in. Grażyna Rutkowska. Jest to finalistka programu The Voice of Senior. Będzie z nami także Małgorzata Brodzińska z córką, Grudziądzka Orkiestra Dęta oraz zespół TO-My. Nie zabraknie także laureatów konkursu muzycznego, który zorganizowany był w III LO - mówi Oliwia Brzozowska, jednak z organizatorek koncertu.

Tym razem podczas koncertu przeprowadzona zostanie zbiórka środków na leczenie grudziądzanki, Aleksandry Frydrychowicz.

Chcemy pomóc, ponieważ to jest nasza rówieśniczka. Chodziła do mojej szkoły. Ola zmaga się z nowotworem złośliwym kości i chrząstki stawowej kończyn - opowiada Kacper Kozłowski, który również jest zaangażowany w organizację imprezy.

Historię Aleksandry Frydrychowicz poznacie w artykule poniżej:

Koncert zostanie zorganizowany po raz drugi w Grudziądzu.

Idea tej imprezy jest taka, żeby pomóc osobom niepełnosprawnym w spełnianiu i prezentowaniu ich talentów - mówi Marta Smulska, uczennica III LO w Grudziądzu.

Imprezę zaplanowano na 12 stycznia w grudziądzkim Klubie Akcent. Początek o godzinie 17.​ Wejściówka to 30 złotych w formie cegiełki.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Raport Złotorowicza - Olgierd Annusewicz