max work

i

Autor: Nadesłane / MaxWork Letnia edycja Max Work w Grudziądzu odbywała się pod patronatem Radia Eska

Kolejny MaxWork w Grudziądzu. Tym razem w formie treningu na hali

2022-12-09 1:43

Po raz kolejny zmierzą się w sprawnościowych konkurencjach. W najbliższą sobotę odbędzie się w Grudziądzu trening MaxWork. Tym razem miejscem wykonywania poszczególnych ćwiczeń będzie hala sportowa GKS Olimpii.

Impreza tym razem odbędzie się w hali sportowej GKS Olimpia przy ul. Piłsudskiego 14 w Grudziądza. Jej charakter będzie nieco okrojony w stosunku do edycji letniej na stadionie.

MaxWork to forma aktywności dla osób, które trenują fitness lub ewentualnie są po prostu osobami lubiącymi wyzwania. Sam MaxWork, który organizujemy w formie zawodów ma standardową listę ćwiczeń. Z kolei ten treningowy jest nieco mniejszy, żeby bardziej pokazać taką formę treningu - mówi Grzegorz Jasiński, organizator wydarzenia.

Zapisy cały czas trwają. Udział w treningu tym razem jest bezpłatny.

Do treningu można najprościej dołączyć poprzez zapisy. One są na naszej stronie internetowej maxwork.com.pl. Można się tam na to wydarzenie spokojnie zapisać. Jeśli ktoś na przykład by się nie zapisał, a przyjdzie w dniu treningu i chciałby też skorzystać, wystarczy, że zgłosi się do recepcji imprezy - dodaje nasz rozmówca.

Uczestnicy do pokonania będą mieli również mniej konkurencji do pokonania.

Mamy ergometr wioślarski, skjerg, przeszkoda w formie skrzynki w wysokości ok. 60 centymetrów, którą będzie trzeba przejść. Plus do tego wszystkiego standardowe ćwiczenia typu padnij - powstań, czy skok w dal - informuje Grzegorz Jasiński.

Wydarzenie odbędzie się 10 grudnia. Początek o godzinie 10.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Najbardziej ODJECHANE prezenty pod choinkę dla GEEKÓW | ESKA XD - Mobmania #63