drzwi otwarte szkola grudziadz

i

Autor: Pixabay Drzwi otwarte w grudziądzkich liceach odbędą się głównie na początku czerwca

Kolejne szkoły średnie z Grudziądza otworzą swoje drzwi dla ósmoklasistów. Sprawdź terminy!

2022-05-29 14:13

Przełom maja i czerwca to kolejny czas kiedy szkoły średnie z Grudziądza otworzą swoje drzwi dla ósmoklasistów i zaprezentują ofertę kształcenia na rok 2022/2023. Część placówek - głównie zawodowych - zrobiła to pod koniec kwietnia i na początku maja. Teraz przychodzi pora przede wszystkim na licea.

Końcówka roku szkolnego to intensywny czas promowania placówki przed nowymi uczniami. Swoją ofertę edukacyjną na rok szkolny 2022/2023 przedstawiły już: Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych, Zespół Szkół Mechanicznych, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Rolniczych i ostatnio Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich.

Drzwi otwarte w szkołach średnich z Grudziądza - kiedy się odbędą?

Końcówka maja i początek czerwca należą przede wszystkim do liceów ogólnokształcących... ale jest jeszcze jedna szkoła zawodowa, która swojej oferty kształcenia jeszcze nie przedstawiła. To Zespół Szkół Technicznych z Grudziądza, która na swoje "Drzwi Otwarte" zaprasza już jutro (30 maja) od godziny 9.

31 maja ósmoklasiści z Grudziądza i okolic będą mogli z bliska przyjrzeć się szkolnym murom III Liceum Ogólnokształcącego, które w swojej ofercie ma m.in. klasy mundurowe. Początek o godzinie 12.

Początek czerwca upłynie z kolei pod znakiem otwartych drzwi w II Liceum Ogólnokształcącym w Grudziądzu. "Dwójka" Sobieskiego ósmoklasistów zaprasza od godziny 9.

Dzień później, czyli w piątek 3 czerwca swoją ofertę edukacyjną na przyszły rok szkolny zaprezentuje IV Liceum Ogólnokształcące. Tutaj początek i pierwsze zwiedzanie zabytkowego budynku placówki przewidziano na godzinę 11.

Na 7 czerwca prezentację swojej oferty kształcenia - głównie dla młodych sportowców - przewidziano w V Liceum Ogólnokształcącym na osiedlu Strzemięcin.

8 czerwca (w środę) jako ostatnie swoje drzwi przed ósmoklasistami otworzy I Liceum Ogólnokształcące. Tutaj podobnie jak w innych szkołach początek zwiedzania zaplanowano na godzinę 9.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

VII Trójmiejski Marsz Równości w Gdańsku