bieganie grudziadz

i

Autor: Pixabay Motywem biegu będzie Święto Niepodległości

Kolejna impreza biegowa w Grudziądzu! Motywem przewodnim będzie Święto Niepodległości

2022-10-07 23:49

W Grudziądzu nie brakuje imprez biegowych. W najbliższym czasie odbędą się m.in. Bronek Run - Forest Edition w lesie komunalnym, czy Halloween Run na Górze Zamkowej. W kalendarzu pojawiła się kolejna propozycja dla grudziądzkich biegaczy.

Tym razem będzie to bieg z okazji Święta Niepodległości. Imprezę zaplanowano na 11 listopada o godzinie 13. Biegacze wystartują z grudziądzkiej Cytadeli. Trasa powiedzie przez Wiślaną Trasę Rowerową, ul. Zamkową, Spichrzową i Prostą aż do Rynku Głównego. Tam złożone zostaną kwiaty pod pomnikiem Żołnierza Polskiego. Później biegacze wyruszą w drogę powrotną do Cytadeli.

Trasa liczy 5 km. Na wszystkich uczestników czekał będzie upominek, pamiątkowy numer startowy i piękny medal.

Organizatorzy zachęcają, by na bieg przynieść narodowe flagi. Mile widziane będą również stroje i akcenty w polskich barwach.

Bieg Święta Niepodległości w Grudziądzu - jak się zapisać?

Zapisy na bieg z okazji Święta Niepodległości w Grudziądz potrwają do 5 listopada. Na imprezie obowiązuje limit zgłoszeń - wynosi on 200 biegaczy. Wpisowe kosztuje 20 zł, a link do zapisów dostępny jest poniżej.

ZAPISY NA BIEG NIEPODLEGŁOŚCI W GRUDZIĄDZU

plakat bieg

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Oficjalny plakat wydarzenia

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Na starcie biegu "Królewska 13" w Lesznie