trzecia runda

i

Autor: Nadesłane / Mateusz Rudyk To była trzecia runda w Kolarskiej Lidze Mistrzów

Kolarska Liga Mistrzów. Zawodnicy ALKS Stali Grudziądz odpadli w pierwszej rundzie

2022-11-28 11:26

Trzeciej rundy Kolarskiej Ligi Mistrzów nie będą najlepiej wspominali zawodnicy ALKS Stali Grudziądz. Zarówno Urszula Łoś, jak i Mateusz Rudyk odpadli w pierwszych rundach.

Z występu we Francji nie będzie zadowolony Mateusz Rudyk. Polak w sprincie odpadł już w pierwszej rundzie. Na finiszu minimalnie przegrał z z Malezyjczykiem Mohdem Azizulhasnim Awangiem.

Zawodnikowi ALKS Stali Grudziądz nie udało się awansować do finału także w keirinie. W pierwszej rundzie uplasował się na ostatniej pozycji w swoim wyścigu i odpadł z rywalizacji. 

Nieudany występ we Francji zaliczyła również Urszula Łoś. Polka w sprincie odpadła już w pierwszej rundzie, zajmując w swoim wyścigu drugie miejsce - przegrała z Ukrainką Oleną Starikową.

Z kolei w keirinie nasza kolarka w pierwszej rundzie uplasowała się na piątej pozycji i również nie awansowała do kolejnej rundy.

Kolarska Liga Mistrzów - jakie miejsca w klasyfikacji generalnej?

W klasyfikacji generalnej Mateusz Rudyk wśród sprinterów zajmuje szóstą lokatę. Urszula Łoś zajmuje miejsce 12. Trzeci z Polaków - Filip Prokopyszyn jest 14.

Kolejne zawody zaplanowano w przyszły weekend. Będą to dwie ostatnie rundy na torze w Londynie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Adam Kobieracki o Patriotach dla Ukrainy: "Nie da się tego zrobić, bo to stawia sojusz w sytuacji de facto wojny z Rosją" [Express Biedrzyckiej]