olimpia transfer

i

Autor: Olimpia Grudziądz To najprawdopodobniej ostatni transfer Olimpii Grudziądz

Jeszcze jeden transfer Olimpii Grudziądz. To zawodnik prosto z Barcelony!

2022-08-04 14:48

Nowego zawodnika zaprezentowali działacze Olimpii Grudziądz. Został nim Erick Salguero Cuenca z Hiszpanii. 18-latek może grać na pozycji skrzydłowego lub ofensywnego pomocnika.

Erick Salguero pochodzi z hiszpańskiej miejscowości Sabadell. Jest wychowankiem Akademii Espanyolu Barcelona. To właśnie tam stawiał jak dotąd swoje jedynie kroki w piłkarskiej karierze. W międzyczasie zaliczył również 3 występy w reprezentacji Hiszpanii do lat 16.

W zeszłym sezonie barw Olimpii bronili dwa inni Hiszpanie. Najim Romero większość rozgrywek stracił z powodu kontuzji. Jose Cabrera przez większość czasu był podstawowym zawodnikiem "Biało-zielonych". Na początku lipca pomocnik przeniósł się jednak do drugoligowej Kotwicy Kołobrzeg.

Piłkarze Olimpii nowy sezon w grupie II trzeciej ligi rozpoczną już jutro (5 sierpnia) na wyjeździe. Zespół prowadzony przez trenera Bogusława Baniaka zmierzy się w Gniewinie z miejscowym Stolemem. Początek tego spotkania od godziny 19.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Czesław Michniewicz strasznie chudnie! Imponująca metamorfoza