olimpia kapitan

i

Autor: Olimpia Grudziądz Dla Marcina Warcholaka (na zdjęciu) będzie to drugi sezon w Olimpii Grudziądz

Olimpia Grudziądz wybrała kapitana na nowy sezon. To doświadczony zawodnik!

2022-08-03 13:12

Drużyna Olimpii Grudziądz w najbliższy piątek (5 sierpnia) rozpoczyna nowy sezon w trzeciej lidze. Dwa dni przed pierwszy spotkaniem zespół wybrał nowego kapitana. Został nim doświadczony obrońca, Marcin Warcholak.

Wiadomość o wyborze Marcina Warcholaka jako nowego kapitana Olimpii Grudziądz nie była wielkim zaskoczeniem. 32-letni zawodnik opaskę ubierał podczas wszystkich spotkań kontrolnych przed rozpoczynającym się już w ten piątek sezonem na trzecioligowych boiskach.

Rola kapitana kojarzy mi się na pewno z czymś odpowiedzialnym. Reprezentowanie Olimpii, a także pełnienie funkcji kapitana, jest dla mnie wyróżnieniem. Nie podchodzę do tego indywidualnie, bo uważam, że w szatni jest kilku chłopaków, którzy pomagają mi w tej kwestii. Staram się wywiązywać ze swoich obowiązków najlepiej jak potrafię - mówi na łamach oficjalnego portalu Olimpii Grudziądz, Marcin Warcholak.

Marcin Warcholak jako pełnoprawny kapitan wyprowadzi Olimpią na mecz już w najbliższy piątek (5 sierpnia). Podopieczni trenera Bogusława Baniaka zmierzą się w pierwszej kolejce ze Stolemem Gniewino na wyjeździe. Początek o godzinie 19.

W przypadku nieobecności pierwszego kapitana na murawie, opaskę będą zakładać: Adrian Olszewski oraz Krzysztof Wicki.

W poprzednim sezonie kapitanem grudziądzkiego zespołu był Piotr Witasik. Środkowy obrońca po zakończeniu rozgrywek postanowił przenieść się do beniaminka drugiej ligi, Kotwicy Kołobrzeg.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054