jarmark grudziadz 1

i

Autor: Łukasz Piekarski Dziś ostatni dzień koncertów

Jarmark Św. Mikołaja w Grudziądzu dobiega końca. Kto wystąpi ostatniego dnia?

2022-12-10 1:09

Przed nami ostatni dzień Jarmarku Św. Mikołaja w Grudziądzu. Na sobotę (10 grudnia) zaplanowano m.in. giełdę płyt winylowych oraz koncerty gwiazd.

Dużym zainteresowaniem cieszy się chatka Św. Mikołaja. Ta znajduje się w spichlerzu nr 45. Do południa odwiedzają je dziecięce grupy zorganizowane. W godzinach popołudniowych jest ona otwarta dla każdego zwiedzającego. Jak co roku - sporą furorę - robi również gadający renifer "Leonard".

Kramy z lokalnymi produktami otwierają się od godziny 10. Również od 10 startuje Latająca Giełda Płyt Winylowych. Potrwa ona do 16. Więcej o niej w poniższym artykule:

Od godziny 17 rozpoczną się koncerty. Najpierw swój recital przedstawi „Od Presleya do Cohena” zaprezentuje Zbigniew Kulwicki z Grudziądza. O godzinie 18 na scenie wystąpi Magda Steczkowska, a godzinę później Varius Manx & Kasia Stankiewicz.

SOBOTA (10 grudnia):
  • Godz. 10.00 – 16.00 Latająca Giełda Płyt Winylowych
  • Godz. 17.00 – Zbigniew Kulwicki „Od Presleya do Cohena”
  • Godz. 18.00 – Magda Steczkowska „Kolędy i pastorałki”
  • Godz. 19.00 – Varius Manx & Kasia Stankiewicz

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Jarmark na Nikiszu