gielda winyle

i

Autor: Łukasz Piekarski Giełda czynna jest do godziny 16

Latająca giełda płyt winylowych w Grudziądzu. Fani "czarnych krążków" znajdą coś dla siebie

2022-12-10 0:50

To wydarzenie dla fanów „czarnych placków”. W Grudziądzu organizowana jest Latająca Giełda Płyt Winylowych. Zbiory dostępne są na poziomie -3 w Muzeum Handlu Wiślanego FLIS.

Na giełdzie znajdziemy płyty z różnych epok.

Jest całkiem spora kolekcja historii rocka, konkretnie mam na myśli rocka zagranicznego. Mamy oczywiście również muzykę polską. Nie brakuje również tytułów nowych, zafoliowanych fabrycznie. Są także płyty cd używane oraz kasety - mówi kolekcjoner, Piotr Wróblewski.

Jak się okazuje - płyty winylowe choć lata swojej świetności mają już dawno za sobą, wciąż są bardzo modne. 

Okazało się, że w momencie kiedy mamy dostęp do całej muzyki świata przez internet, pragniemy i tęsknimy za tym, żeby móc znów ją mieć. Na przykład w formie płyty lub kasety. Winyl wrócił, tak samo jak wspomniane CD i kasety - dodaje Jacek Chmielewski, również kolekcjoner płyt winylowych. 

Latająca giełda płyt winylowych odbywa się w Muzeum Handlu Wiślanego "FLIS" na poziomie -3. Całość w godzinach od 10 do 16.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Jarmark Bożonarodzeniowy na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie