plac stycznia grudziadz

i

Autor: Łukasz Piekarski Zmiany dotyczą fragmentu Al. 23 stycznia w Grudziądzu

Istotne zmiany w ruchu na Al. 23 stycznia w Grudziądzu. Kierowcy będą zadowoleni

2022-09-11 13:50

Od poniedziałku (12 września) czekają nas istotne zmiany w ruchu drogowym w centrum Grudziądza. Chodzi o fragment Al. 23 stycznia przy remontowanym odcinku torowiska tramwajowego na ul. Toruńskiej.

Zgodnie z tym - co podał Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu na swoim fanpage - udostępniony zostanie jeden pas ruchu w ciągu ul. Al. 23 stycznia dla jadących od ul. Portowej w kierunku ul. Focha. Oznacza to, że nie będzie już konieczny objazd przy ul. Curie-Skłodowskiej. Zmiany mają nastąpić w godzinach popołudniowych!

Jednoczenie drogowcy poinformowali również, że od poniedziałku (12 września) rozpoczną się prace bitumiczne na ul. Chełmińskiej.

Do połowy tygodnia układana będzie nawierzchnia bitumiczna na ścieżce rowerowej. Następnie rozpocznie się układanie ostatniej warstwy masy bitumicznej na jezdni - pisze ZDM na swoim fanpage.

Po zakończeniu układania mas bitumicznych rozpoczną się prace związane z montażem trakcji tramwajowej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Iga Światek pobije Roberta Lewandowskiego? Ekspert nie ma wątpliwości!