spacer pies

i

Autor: Pexels To będzie pierwsza edycja tego wydarzenia w Grudziądzu

Po raz pierwszy

I Spacer Śladami Kliforda w Grudziądzu. Posłuchaj zapowiedzi!

2024-05-09 9:21

To pierwsze tego typu wydarzenie w Grudziądzu. W najbliższą sobotę (11 maja) odbędzie się „Spacer Śladami Kliforda”. - Chcemy zintegrować wszystkich właścicieli czworonogów – mówi Paweł Fiszer, współorganizator imprezy.

Chcą zintegrować właścicieli piesków. W Grudziądzu po raz pierwszy odbędzie się Spacer Śladami Klifforda. O nowym wydarzeniu na mapie lokalnych imprez mówi Paweł Fiszer, współorganizator imprezy (poniżej).

Podczas spaceru będzie się odbywać gra terenowa. Właściciele czworonogów mogą na trasie zeskanować kody QR. Dzięki temu będą mogli obejrzeć filmy, w których wypowiadać się będą specjaliści z branży zoologicznej - mówi Paweł Fiszer.

Trasa spaceru będzie liczyła około 4 kilometrów lasem komunalnym. Zbiórka przy parkingu leśnym koło ronda ks. Popiełuszki.

Zapraszamy nie tylko właścicieli piesków. W naszym wydarzeniu udział może wziąć każdy - dodaje Oliwia Fornal, również współorganizatorka spaceru.

Więcej w materiale poniżej:

Spacer Śladami Klifforda w Grudziądzu. Posłuchaj zapowiedzi:

A także w wydarzeniu na facebooku - TUTAJ

Wydarzenie odbędzie się w przyszłą sobotę (11 maja). Początek o godzinie 13.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Dawid Kwiatkowski rozczulił fanów zdjęciem z psem. "Weedy wygrał życie mając Ciebie"