Lanberry nie zwalnia tempa. Po hicie Dzięki, że jesteś czas na Co ja robię tu

i

Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Lanberry nie zwalnia tempa. Po hicie "Dzięki, że jesteś" czas na "Co ja robię tu"

Odkryte karty

Kolejna gwiazda Jarmarku Spichrzowego w Grudziądzu. Znamy ją z telewizyjnych ekranów

2024-05-07 15:40

Urząd Miejski w Grudziądzu zaprezentował kolejną gwiazdę tegorocznego Jarmarku Spichrzowego. Będzie nią znana z telewizyjnych ekranów Lanberry. Szczegóły na eska.pl.

Po Dawidzie Kwiatkowskim i Urszuli... poznaliśmy kolejną gwiazdę tegorocznego Jarmarku Spichrzowego. Na grudziądzkiej scenie wystąpi Lanberry.

Lanberry - właściwie Małgorzata Uścisłowska to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, a od 2022 r. trenerka wokalna w The Voice of Poland.

Odważnie eksperymentuje z różnymi brzmieniami pokazując jak szerokim i jakościowym gatunkiem może być muzyka popowa. Współtworzy muzykę i słowa do wszystkich swoich utworów, a także dla młodych gwiazd polskiej sceny popowej – m.in. Roksany Węgiel czy Viki Gabor - przekazują w swoim komunikacie organizatorzy wydarzenia.

Koncert Lanberry odbędzie się 14 czerwca. Początek o godzinie 19:30.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Lanberry na gorąco. Tak zareagowała na wygraną Jana Górki w The Voice of Poland!