wypozyczalnia sprzet

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Wypożyczalnie działają już od 1 maja

Na sezon

Rowery, kajaki, czy nawet szachy. W Grudziądzu działa wypożyczalnia sprzętu MORIW

2024-05-06 12:19

Pomogą w aktywnym spędzeniu wolnego czasu. Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu wznowił działalność wypożyczalni sprzętu. Dostępna jest ona w trzech miejscach. O szczegółach piszemy na eska.pl.

Grudziądzki MORiW ponownie uruchomił sieć wypożyczalni sprzętu. Funkcjonują one na Plaży Miejskiej, Marinie oraz w Parku Miejskim.

Wypożyczalnia oferuje szeroki wybór, w tym rowery wodne, kajaki, deski SUP oraz specjalne deski dla najmłodszych. Godziny otwarcia dostosowane są do potrzeb plażowiczów - od 1 maja do 14 czerwca czynne od 10:00 do 17:00, a od 15 czerwca do 30 września od 9:00 do 18:00. To jeśli chodzi o jezioro - mówi Izabela Piwowarska, dyrektor MORiW w Grudziądzu.

Na „Tarpinie” również znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego. Kajaki i rowery wodne czekają na miłośników wodnych przygód. Wypożyczalnia będzie czynna w maju i we wrześniu w godz. 10.00-18.00, a w czerwcu, lipcu i sierpniu od 10.00 do 19.00.

Wypożyczalnia sprzętu sportowego na Marinie oferuje nie tylko rowery, ale także foteliki rowerowe, przyczepki, kijki do Nordic Walking oraz rakiety tenisowe. Wypożyczać można w godzinach: 8:00 – 18:00, jednak wcześniejsza rezerwacja jest zalecana ze względu na ograniczoną ilość sprzętu.

W Parku Miejskim może z kolei wypożyczyć sprzęt do mini golfa, czy też do gry w szachy - dodaje szefowa ośrodka.

O wypożyczalni sprzętu mówi Izabela Piwowarska, dyrektor MORIW w Grudziądzu. Posłuchaj:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Tak się bawiły gwiazdy w majówkę. Dzikie tańce Lary Gessler, Agnieszka Woźniak-Starak gotowa na konia