maja z grudziadza

i

Autor: Nadesłane / Justyna Klempinowska Mała Maja z Grudziądza urodziła się z połową serduszka

Grudziądzanie pokazali wielkie serca! Mała Maja pojedzie na operację serduszka

2022-10-06 0:17

Kolejny raz udało się pozytywnie zamknąć zbiórkę na leczenie dla małej Mai z Grudziądza. Dziewczynka pojedzie na operację do niemieckiej kliniki w Munster.

Jeszcze dzień przed zakończeniem zbiórki do jej pozytywnego zamknięcia brakowało przeszło 50 tysięcy złotych. Ostatniego dnia września okazało się jednak, że zostały jeszcze środki z pierwszej operacji Mai (dziewczynka operowana była zaraz po urodzinach w niemieckiej klinice w Munster) i to właśnie one posłużą jako uzupełnienie zbiórki.

Łącznie udało się uzbierać przeszło 200 tysięcy złotych, czyli wymaganą kwotę.

Dziękujemy za okazaną pomoc - mówi Justyna Klepinowska, mama małej Mai.

Przełożona operacja

Pierwotnie kolejna operacja małej Mai zaplanowana była na połowę października. Tuż po zakończeniu zbiórki okazało się, że ten termin jest już nieaktualny i sama operacja została przeniesiona.

Termin odroczono do 7 listopada bieżącego roku - dodaje mama Mai.

Dziewczynka za ok. dwa tygodnie będzie miała kolejną wizytę u kardiologa. Po niej będzie wiadomo w jakim stanie jest obecnie serduszko Mai. Historię jej narodzin oraz pierwszej zbiórki przeczytacie w artykule poniżej:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Oliwia Bieniuk o filmie „Ania”: To była spowiedź. Wiemy, co przed snem czytał jej tata