legionów grudziądz

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Policjanci postanowili opublikować wizerunek mężczyzny

Grudziądz. Uszkodził samochód i teraz szuka go policja

2023-02-08 13:18

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu. Mężczyzna porysował auto na ulicy Legionów.

Śledczy z grudziądzkiej komendy prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia mienia. Do zdarzenia doszło 28 października 2022 roku około godziny 22.36 na ulicy Legionów.

Mężczyzna o nieustalonej dotąd tożsamości, uszkodził powłokę lakierniczą karoserii zaparkowanego pojazdu poprzez jej zarysowanie - mówi Iwona Czarnecka z KMP w Grudziądzu.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu

Możliwy także kontakt telefoniczny pod numerami 47 754 53 65/360, a także całodobowo pod numerami 47 754 52 21/222 lub 112.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Express Biedrzyckiej - Michał KOŁODZIEJCZAK: Lider AgroUnii: To będzie krwawa kampania, trupy będą leżeć na ulicy