przedszkole dworcowa

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Przedszkole Miejskie przy ulicy Dworcowej 57

Otwarcie kopert

Grudziądz. Trzy firmy chcą przeprowadzić termomodernizację przedszkola na Dworcowej

2023-06-21 15:38

Do grudziądzkiego ratusza wpłynęły trzy oferty na przeprowadzenie termomodernizacji Miejskiego Przedszkola przy ulicy Dworcowej 35. Na jaką opiewały kwotę? Wyjaśniamy na eska.pl.

Urzędnicy z Grudziądza otworzyli koperty przetargowe i podali kwotę, jaką chcą przeznaczyć na tę inwestycję. To 567 tysięcy złotych.

Wszystkie złożone oferty są wyższe od zaplanowanego budżetu. Najniższa opiewa na 765 tysięcy złotych.

  • NEL-BUD Alicja Tomaszewska - 811 000, 00 zł
  • STULSZ Magdalena Rybczyńska - 765.000,00 zł
  • Usługi Blacharsko-Dekarskie i Ogólnobudowlane Krzysztof Gąsiorowski - 791.957,55 zł

Termomodernizacja Przedszkola Miejskiego w Grudziądzu - co zostanie wykonane?

Zakres prac obejmować będzie między innymi modernizację energetyczną budynku przedszkola. Inwestycja będzie polegała na dociepleniu stropodachu, ścian zewnętrznych oraz modernizacji instalacji c.o..

Prace muszą zostać zrealizowane do 31 grudnia 2023 roku - przekazuje Emilia Augustynowicz z Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

Teraz propozycje firm zostaną przeanalizowane pod kątem formalnym i w przeciągu kilku najbliższych dni zostanie podjęta decyzja o rozstrzygnięciu przetargu, bądź jego anulowaniu.

Z kolei do 23 czerwca ratusz czeka na oferty w podobnym postępowaniu - z tym, że chodzi o budynek Szkoły Podstawowej nr 17.

Oba projekty współfinansowane są z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl