zrzutka pożar

i

Autor: Nadesłane Trwa zrzutka na remont mieszkania

Liczy się każda złotówka!

Grudziądz. Ruszyła zbiórka na remont spalonego mieszkania w piwnicach kościoła

2023-05-16 20:46

To był bardzo trudny pożar - twierdzili grudziądzcy strażacy. Chodzi o mieszkanie w piwnicy kościoła ewangelickiego przy ul. Szkolnej. Straty są ogromne. Ruszyła zbiórka na częściowy remont zniszczonych pomieszczeń.

Do pożaru doszło w poniedziałek (15 maja) po godzinie 13. Paliło się mieszkanie w piwnicy kościoła ewangelickiego przy ul. Szkolnej.

Ogień pojawił się w części składowo-magazynowej mieszkania, które znajdowało się na samym końcu. To był bardzo ciężki pożar, ze względu na duże zadymienie w pomieszczeniach oraz bardzo wysoką temperaturę - przekazał zaraz po akcji Paweł Korgol z PSP w Grudziądzu.

Straty w lokalu mieszkalnym są ogromne. W sieci ruszyła zbiórka pieniędzy na jego częściowy remont.

Niestety czasu się nie cofnie, mieszkanie oraz wszystko co w nim zostało już nie wróci do pierwotnego stanu. My jako przyjaciele, rodzina oraz bliscy chcemy pomóc im odzyskać swój kąt, swoje miejsce, w którym czują się najlepiej - czytamy w opisie zbiórki.

ZBIÓRKA DOSTĘPNA JEST TUTAJ

W tej sytuacji liczy się każda złotówka.

Liczymy na dobroć ludzi. Wiemy, że dobro powraca i na pewno do Was tez wróci - dodają organizatorzy zbiórki. 

Celem zrzutki jest obecnie 20 tysięcy złotych. To z pewnością kropla w morzu potrzeb przy remoncie spalonego mieszkania. Zebrana kwota ma pomóc w pierwszych - najbardziej potrzebnych pracach.

spalone mieszkanie

i

Autor: Nadesłane Straty w lokalu mieszkalnym są ogromne!

Obecnie na koncie jest niespełna 1500 złotych.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl