kradziez przystanek

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Sprawcy grozi do 10 lat więzienia

Grudziądz. Okradł 16-latka na przystanku autobusowym. Po chwili złapała go policja

2023-02-17 10:26

Okradł 16 latka i groził mu nożem. Kilka chwil później wpadł w ręce grudziądzkich policjantów. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.

Mundurowi z grudziądzkiej komendy zatrzymali sprawcę kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna okradł 16-latka na przystanku autobusowym i groził mu nożem.

Do zdarzenia doszło na jednym z przystanków autobusowych na ulicy Hallera. 29-letni mieszkaniec Grudziądza okradł czekającego na autobus chłopca. Po zabraniu mu kurtki i portfela groził mu użyciem noża - relacjonuje Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

Kilka chwil później na miejscu pojawili się policjanci, którzy błyskawicznie zatrzymali podejrzanego. Mężczyzna miał przy sobie skradzione przedmioty.

Sprawcy przedstawiono zarzut popełnienia kradzieży rozbójniczej, za co grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat - dodaje policjant.

Ponadto wobec zatrzymanego zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru, poręczenia majątkowego oraz zakazu opuszczania kraju

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Grób 19-letniej Basi. Kobieta zginęła pod kołami autobusu