policja poszukiwania

i

Autor: Pixabay Kobieta ukradła sprzęt o wartości ponad 600 zł

Policjanci z Grudziądza poszukują kobiety, która ukradła szczoteczki do zębów. Jest nagranie z monitoringu

2023-02-14 13:11

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby, która ukradła elektryczne szczoteczki do zębów.

Śledczy z grudziądzkiej komendy prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło 18 grudnia 2022 roku w jednym ze sklepów drogeryjnych na terenie Grudziądza.

Kobieta o nieustalonej dotąd tożsamości, wykorzystując nieuwagę obsługi sklepu, dokonała kradzieży elektrycznych szczoteczek do zębów na kwotę blisko 640 zł - mówi Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

Policjanci w związku z poszukiwaniami opublikowali krótkie nagranie z monitoringu. Znajdziemy je pod tym linkiem - TUTAJ

Osoby, które rozpoznają kobietę z filmu lub mogą pomóc w ustaleniu jej tożsamości, proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu, ul. Chełmińska 111 lub telefoniczny pod numerami 47 754 53 60/248, a także całodobowo pod numerami 47 754 52 21/222 lub 112.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl