gaz ziemny

i

Autor: Pixabay Akcja "JESIEŃ 2022" potrwa w Grudziądzu do 6 października

Grudziądz. Gaz ulatnia się w mieszkaniu? Zadzwoń 992!

2022-10-04 15:31

Do 6 października Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Bydgoszczy prowadzi na terenie Grudziądza akcję przewonienia gazu ziemnego „JESIEN 2022”. Ma ona na celu wykrycie i usunięcie nieszczelności na gazowej sieci rozdzielczej i instalacjach wewnętrznych w budynkach.

Wykryte nieszczelności na gazowej sieci rozdzielczej do kurka głównego i przy gazomierzach usuwane będą przez pracowników PSG Sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Bydgoszczy. Powyższe prace będą wykonywane przez Służby Pogotowia Gazowego w czasie całej doby.

Zgodnie z wytycznymi Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Bydgoszczy obowiązek usuwania stwierdzonych nieszczelności na instalacjach wewnętrznych i urządzeniach gazowych w budynkach należeć będzie do właścicieli lub administratorów obiektów - czytamy w komunikacie grudziądzkiego ratusza.

Jeśli poczujesz gaz we własnym mieszkaniu - koniecznie zadzwoń pod 992 i zgłoś usterkę!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058