Autor: GKM Grudziądz (Mariusz Nasieniewski) Max Fricke

Żużel

Grand Prix w Gorzowie. Przeciętny występ lidera GKM-u Grudziądz

2024-06-29 22:06

Max Fricke ma za sobą przeciętny występ w Grand Prix na torze w Gorzowie. Lider GKM-u Grudziądz nie awansował do półfinałów.

Gwiazdor grudziądzkiego GKM-u wywalczył na "Janczarzu" pięć oczek. Jego bilans biegowy to: 0,0,2,2,1. Max Fricke ostatecznie w Gorzowie do półfinału nie awansował - zajął 12. miejsce.

W finale zwyciężył Fredrik Lindgren, który w kapitalnym wyścigu finałowym na dystansie pokonał Bartosza Zmarzlika. Trzecie miejsce zajął Mikkel Michelsen, a czwarte Leon Madsen.

Liderem cyklu po rundzie w Gorzowie pozostaje Bartosz Zmarzlik. Na drugim miejscu znajduje się aktualnie Jack Holder. Na najniższym podium jest aktualnie Mikkel Michelsen. Max Fricke z dorobkiem 33 oczek zajmuje 13. pozycje.

Kolejną rundę zaplanowano 17 sierpnia. Wówczas żużlowcy zmierzą się na brytyjskim torze w Cardiff.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Ale żużel! Uczestnicy 14. Ogólnopolskiego zlotu skuterów Osa na stadionie żużlowym w Lesznie