gkm trening

i

Autor: Nadesłane / GKM Grudziądz GKM Grudziądz wykorzystuje lepszą pogodę i niemal codziennie trenuja przy Hallera 4

Żużel

GKM Grudziądz sprawdzi formę przed Ekstraligą. Będzie sparing przy Hallera 4

2023-04-05 9:55

Na jedyny sparing przed startem PGE Ekstraligi liczą trenerzy, zawodnicy i działacze grudziądzkiego GKM-u. W najbliższy czwartek (6 kwietnia) na własnym torze podejmą Orła Łódź.

Zawodnicy Zooleszcz GKM-u Grudziądz jeszcze jako jedyni przed startem nowego sezonu nie mają odjechanego meczu sparingowego. Szansa by to zmienić przyjdzie w przyszły czwartek. O godzinie 17 na Hallera 4 dojdzie do treningowej potyczki z Orłem Łódź.

Nie wiadomo w jakim składzie zaprezentują się "żółto-niebiescy". Duży znak zapytania stawia się przy największej gwieździe GKM-u, Nickim Pedersenie.

Nicki Pedersen nie jest połamany, ale jest poobijany. W czwartek mamy trening i sparing z Orłem Łódź. Wtedy zapadanie ostateczna decyzja dotycząca startu Duńczyka - powiedział na łamach Interii, Marcin Murawski prezes grudziądzkiego klubu.

Wstęp na czwartkowy sparing dla kibiców będzie bezpłatny.

Do tej pory odwołano dwumecze z Ostrovią i Orłem Łódź (z tym drugim zespołem ZOOLeszcz GKM miał zmierzyć się w ostatni weekend).

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl