pokaz mody

i

Autor: Pexels Zdjęcie ilustracyjne

Moda

Duża impreza modowa w Grudziądzu. Wszystko z myślą o kobietach!

2024-05-14 13:23

W Grudziądzu swoje kreacje zaprezentują projektanci z całej Polski. W czerwcu odbędzie się duży pokaz mody. Wydarzenie będzie złożone z kilku elementów. O szczegółach przeczytacie na eska.pl.

Na to wydarzenie zjadą się projektanci z całej Polski. W Grudziądzu trwają przygotowania do dużego pokazu mody. Na wybiegu nie zabraknie kreacji zarówno tych sportowych, jak i eleganckich.

To będzie przede wszystkim pokaz mody o charakterze charytatywnym. Naszym celem są grudziądzkie amazonki. Będzie to również finał metamorfozy, którą przygotowuje Joanna Kapusta. Pokaz mody ośmiu projektantów, którzy przyjadą do nas z całej Polski - mówi Paweł Iwo Piekarski, projektant modowy z Grudziądza.

Styl zaprojektowanych i zaprezentowanych kreacji będzie dowolny. Nie ma określonej tematyki.

Każdy z projektantów ma swój odrębny styl. Nie kreujemy wyłącznie w jednym kierunku. Będą suknie, będzie styl uliczny, jeans. Każdy z nas ma zupełnie coś innego przygotowanego na ten wieczór - dodaje nasz rozmówca.

Pokazowi towarzyszyć będą artystyczne występy.

Mamy zaplanowaną imprezę z DJ dla gości, którzy również przyjdą. Mamy także zorganizowane występy. Będzie z nami Martyna Waszczuk, czyli skrzypaczka. Przed publicznością wystąpi także wokalistka, Aleksandra Januszewska - wymienia Paweł Iwo Piekarski.

Więcej o pokazie posłuchacie w materiale poniżej:

O pokazie mody w Grudziądzu mówi Paweł Iwo Piekarski. Posłuchaj rozmowy:

Szczegóły wydarzenia dostępne są także na facebooku TUTAJ

A tak było na styczniowym pokazie mody w grudziądzkim Gastronomiku:

Pokaz mody odbędzie się 21 czerwca o godzinie 18 w Hotelu Rudnik w Grudziądzu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Dorota Goldpoint i Dorota Konopińska połączyły siły na gwiazdorski pokaz mody