Dorota Berent

i

Autor: Archiwum Prywatne Doroty Berent Dorota Berent

Muzyka

Dorota Berent wystąpi na koncercie XX-lecia Akademii Dźwięku. Posłuchaj rozmowy

2023-06-28 13:06

Przed nami 20-lecie Muzykoterapii Dogłębnej- Komórkowej, czyli Akademii Dźwięku. Na koncercie jubileuszowym wystąpi Dorota Berent.

Czym jest muzykoterapia dogłębno-komórkowa? Jej twórcą jest dr Barbara Romanowska, znana też pod pseudonimem Barbra Angel (Anioł). Jest ona pionierem leczenia dźwiękiem na bazie kamertonów. W tym zakresie stworzyła kompleksowy, autorski program muzykoterapii prowadzonej na poziomie komórkowym. Nazwała go Muzykoterapią Dogłębną – Komórkową (MDK), wspierając się badaniami obejmującymi techniki pracy z kamertonami oraz głosem.

Kamerton to proste w użyciu, przyjemne narzędzie terapeutyczne. Zasadą jego oddziaływania jest dostrojenie się komórek ciała, a w ślad za tym narządów, do częstotliwości zdrowia podanej w odpowiednim kamertonie.

Właścicielem patentu jest Akademia Dźwięku. I to właśnie na jej jubileuszowym koncercie wystąpi doskonale znana w Grudziądzu, Dorota Berent.

Rozmowa z Dorotą Berent. Posłuchaj:

Koncert odbędzie się 9 lipca w gmachu PSM w Warszawie. Początek o godzinie 17.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Projekt domu Maluch Bis - archeton pl - parterowy 75,7 m2