Hubert Antkowiak

i

Autor: Olimpia Grudziądz Hubert Antkowiak

Dobra forma Huberta Antkowiaka z Olimpii. Czy podtrzyma ją w meczu z Jarotą Jarocin?

2022-03-25 15:21

Piłkarze grudziądzkiej Olimpii od dwóch zwycięstw rozpoczęli wiosenną część sezonu ligowego. W obu meczach z bardzo dobrej strony pokazał się nowy napastnik „Biało-zielonych”, Hubert Antkowiak.

Hubert Antkowiak jeszcze jesienią zdobył bramki dla innego trzecioligowca z grupy II, Polonii Środka Wlk. Od początku drugiej części sezonu jest już jednak zawodnikiem grudziądzkiej Olimpii. W starciu z Bałtykiem Gdynia strzelił dwie, a w derbach z Zawiszą jedną bramkę.

Hubert ma bardzo duże walory piłkarskie, jak i motoryczne. To bardzo świadomy zawodnik z dużym rozumieniem gry. Cieszy jego postawa i to bez względu na to, czy zaczyna mecz w pierwszym składzie, czy też wchodzi z ławki rezerwowych - mówi Marcin Płuska, trener Olimpii.

Tak było m.in. w ostatnim meczu ligowym z bydgoskim Zawiszą. Hubert Antkowiak pojawił się na boisku w drugiej połowie i strzelił bramkę na 3:1 dla Olimpii.

Fajnie się wchodzi i stawia tę kropkę na "i". Założenie w tamtym meczu było takie, że wchodzę i muszę utrzymać tę piłkę jak najdalej od naszego pola karnego. To było bardzo ważne przy wyniku 2:1. Bardzo się cieszę, że drużyna tak dobrze mnie przyjęła. Łatwiej mi było dzięki temu wkomponować się w grę całego zespołu - mówi Hubert Antkowiak.

Podtrzymać dobrą passę

Piłkarze Olimpii Grudziądz przed szansą na kolejne ligowe punkty. Tym razem rywalem „Biało-zielonych” będzie zespół Jaroty Jarocin.

Tabela na wiosnę się wykrystalizowała i każda drużyna wie o co walczy. Jedni grają o utrzymanie, drudzy o awans. Pewne jest to, że nikt tani skóry nie sprzeda - mówi trener Płuska.

Jarota Jarocin, z którą Olimpia zmierzy się już jutro (26 marca) zajmuje obecnie 13. miejsce w ligowej tabeli. Początek tego spotkania o godzinie 15:30.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #045 - FIT PRANK, ECO DRIVING, FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA, MICHNIEWICZ