MKS Grudziądz

Autor: Facebook / MKS Grudziądz (Łukasz Szalkowski) MKS Grudziądz

Piłka ręczna

Do punktów w Bydgoszczy zabrakło niewiele. Druga porażka MKS-u Grudziądz w sezonie

2023-10-09 0:29

Do wyjazdowych punktów zabrakło jednej bramki. MKS Bodega Grudziądz w czwartej kolejce przegrał na w Bydgoszczy z miejscowym AZS-em 28:29.

Grudziądzanie już do przerwy przegrywali z bydgoskim zespołem 14:18. Ostatecznie po znacznie lepszej drugiej połowie MKS poległ nad Brdą 28:29.

Najskuteczniejszymi zawodnikami byli Paweł Dzierżawski oraz Sebastian Rumniak, którzy zaliczyli po pięć trafień.

Porażka zepchnęła grudziądzan na piątą pozycję w ligowej tabel - 6 oczek w dorobku.

Kolejny mecz zespół Sebastiana Rumniaka rozegra w najbliższą sobotę (14 października). Grudziądzanie przed własną publicznością podejmą KS Szczypiorniak Olsztyn. Początek o godzinie 17.