mecz derby

i

Autor: Olimpia Grudziądz Spotkanie pierwotnie zaplanowano na ubiegłą sobotę (18 listopada)

Derby Grudziądza w piątej lidze z nowym terminem. Mecz jeszcze w tym roku!

2022-11-22 12:54

Derby Grudziądza w piątej lidze mają nowy termin. Wojewódzkie władze Polskiego Związku Piłki Nożnej zdecydowały, że pojedynek pomiędzy rezerwami Olimpii, a Stalą rozegrany zostanie jeszcze w tym roku.

Spotkanie pomiędzy "dwójką" Olimpii, a grudziądzką Stalą pierwotnie zaplanowane było na ubiegłą sobotę (18 listopada) na godzinę 14 (później podjęto próbę przyspieszenia meczu o pół godziny). Pojedynek ostatecznie nie doszedł do skutku ze względu na zły stan murawy stadionu centralnego.

Ostatecznie spotkanie derbowy rozegrane zostanie jeszcze w tym roku. Nowym terminem jest przyszła niedziela (27 listopada) - godzina 12:00. Gospodarzem będzie Olimpia II Grudziądz. 

Derby Grudziądza - jak wygląda sytuacja w tabeli?

Z obu grudziądzkich drużyn wyżej w tabeli ligowej są rezerwy Olimpii. "Biało-zieloni" aktualnie zajmują w niej szóstą pozycję z dorobkiem 28 oczek. Stal jest jedna tylko dwa miejsca niżej. Zespół trenera Adama Marksa ma 23 punkty.

Liderem tabeli jest Polonia Bydgoszcz, która na koncie ma 33 oczka.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Kamil Kosowski przydałby się Michniewiczowi? Mówi o asystach do Lewandowskiego