Kalina Kosikowska

i

Autor: Nadesłane / Archiwum Prywatne Kalina Kosikowska Kalina Kosikowska

Konkurs piękności

Co robi dziś Polska Miss Nastolatek spod Grudziądza? Rozmowa z Kaliną Kosikowską

2023-09-11 17:32

Pochodząca z Bzowa pod Grudziądzem - Kalina Kosikowska - w grudniu ubiegłego roku zdobyła tytuł Polskiej Miss Nastolatek. Na antenie Radia Eska rozmawialiśmy o tym, jak od czasu tytułu zmieniło się jej życie. Wywiad teraz dostępny także na eska.pl.

Kalina Kosikowska z Bzowa (koło Grudziądza) wywalczyła koronę Polska Miss Nastolatek w grudniu 2022 roku. Wcześniej zdobyła tytuł Miss Pomorza oraz przebrnęła przez półfinałową rundę.

Czuje mega ekscytację, jestem bardzo szczęśliwa i nadal to do mnie nie dociera. Mam nadzieję, że to dopiero początek przygody - mówiła na gorąco po konkursie Kalina Kosikowska.

Z Kaliną spotykamy się ponownie - kilka miesięcy od zdobycia tytułu Polskiej Miss Nastolatek. Byłą uczennicę IV LO w Grudziądzu zapytaliśmy o to, jak bardzo zmieniło się jej życie, o dalsze plany i... śpiewanie. Cała rozmowa do odsłuchania poniżej:

Wywiad z Polską Miss Nastolatek w 2022 roku, Kaliną Kosikowską. Posłuchaj:

Zobacz Kalinę Kosikowską, Polską Miss Nastolatek z grudnia 2022 roku na zdjęciach!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Ewa Jakubiec – Miss Polonia 2023: „Nie wybaczyłabym zdrady”