fotograf

i

Autor: Pixabay Konkurs fotograficzny Biblioteki Miejskiej w Grudziądzu

Zmagania z aparatem

Biblioteka w Grudziądzu organizuje konkurs fotograficzny. Trwają zgłoszenia zdjęć

2023-09-09 12:43

Biblioteka Miejska w Grudziądzu organizuje konkurs dla fotografów w ramach projektu „Historia w przewodniku zamknięta”. Na eska.pl piszemy o temacie przewodnim i zgłoszeniach.

Tematem konkursu są miejsca, o których pisał Ignacy Żniński w przewodniku „Grudziądz”.

Wielu z nich już nie ma, niektóre zmieniły swoje przeznaczenie, ale nadal cieszą oko architektonicznym zdobieniem. Są też takie, które swoje lata świetności mają za sobą, ale warto o nich pamiętać. Na miejscu tych, które wojenna zawierucha zmiotła z powierzchni, powstały nowe budynki - przekazują organizatorzy konkursu.

Z pewnością każde z nich warte jest zatrzymania w kadrze.

Wiemy, że to samo miejsce można utrwalić na dziesiątki sposobów, dlatego liczymy na Państwa kreatywność - dodają organizatorzy.

Zgłoszenia do konkursu potrwają do 30 września. Wykonane fotki trzeba dostarczyć do gmachu głównego biblioteki przy ulicy Legionów. Dla najlepszych czekają nagrody finansowe. Szczegóły poniżej na plakacie:

Link do przewodnika Ignacego Żnińskiego - TUTAJ

plakat konkurs

i

Autor: Nadesłane / Biblioteka Miejska w Grudziądzu Plakat konkursowy

Zmagania z aparatem w tle dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu „Patriotyzm Jutra”.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl