kalina kosikowska

i

Autor: Nadesłane / Polska Miss Kalina Kosikowska (na zdjęciu) wcześniej zdobyła tytuł Miss Pomorza

Kalina Kosikowska spod Grudziądza Polską Miss Nastolatek! Wygrała konkurs w Warszawie

2022-12-18 20:51

Pochodząca z Bzowa pod Grudziądzem, 18-letnia Kalina Kosikowska została nową Polską Miss Nastolatek. To uczennica IV LO z naszego miasta.

18-letnia Kalina Kosikowska z Bzowa (koło Grudziądza) wywalczyła koroną Polska Miss Nastolatek. Wcześniej zdobyła tytuł Miss Pomorza oraz przebrnęła przez półfinałową rundę.

Finał konkursu odbył się 17 grudnia w  Arche Hotel Krakowska w Warszawie. Tam uczennica IV LO w Grudziądzu okazała się najlepsza i wywalczyła tytuł Polskiej Miss Nastolatek 2022.

Czuje mega ekscytację, jestem bardzo szczęśliwa i nadal to do mnie nie dociera. Mam nadzieję, że to dopiero początek przygody - mówi Kalina Kosikowska.

Kalina Kosikowska tuż przed wyjazdem na finał odwiedziła naszą redakcję w Grudziądzu i opowiedziała o swoich przygotowaniach do finału i dalszych planach.

Kalina jest obecnie w klasie maturalnej w grudziądzkiej "czwórce". Jak sama dodaje - poza modelingiem interesuje się śpiewaniem i kosmetologią.

Lubię pozowanie i scenę, gdyż śpiewam i często na niej występuje. Modeling ze śpiewaniem trochę się łączy - mówiła nam jeszcze przed finałem.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl