deszcz

i

Autor: Pixabay Na piątek prognozuje się intensywne opady deszczu

Pogoda górą

Żużlowcy przegrywają z deszczem. Odwołany mecz GKM-u Grudziądz

2023-04-13 14:45

Władze PGE Ekstraligi podjęły decyzję co do piątkowego meczu Zooleszcz GKM-u Grudziądz. Wyjazdowy pojedynek ze Stalą Gorzów nie dojdzie do skutku ze względu na złe prognozy pogody.

Początek tegorocznego sezonu w PGE Ekstralidze nie należy do najlepszych pod względem rozgrywanych spotkań ligowych. Kolejne dwa mecze zostały odwołane.

Do skutku nie dojdzie m.in. mecz w Gorzowie, gdzie z miejscową Stalą miał zmierzyć się Zooleszcz GKM Grudziądz. Powodem są złe prognozy pogody dla całego Gorzowa Wielkopolskiego - obfite opady deszczu.

Nowym terminem spotkania jest 18 kwietnia, godz. 19:15. W związku z taką decyzją odwołano również zaplanowany na ten dzień mecz 1 rundy U24 Ekstraligi GKM Grudziądz - KS Toruń.

Przypomnijmy - w pierwszej kolejce PGE Ekstraligi zespół trenera Janusza Ślączki zremisował na własnym torze z Włókniarzem Częstochowa 45:45. Bohaterem spotkania był Nicki Pedersen, który zdobył łącznie 18 punktów.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Express Biedrzyckiej - Michał KOŁODZIEJCZAK