sokolowski olimpia

i

Autor: Superliga Tenisa Stołowego Łukasz Sokołowski opuszcza grudziądzki klub po jednym sezonie

Tenis stołowy

Roszady kadrowe w Olimpii-Unii Grudziądz. Łukasz Sokołowski zmienia klub

2023-04-14 7:25

Pierwsza zmiana w zespole Olimpii-Unii. Grudziądzanie po zakończeniu obecnego sezonu rozstaną się z Łukaszem Sokołowskim. 20-latek powróci do swojego byłego klubu z Ostródy.

Łukaszowi Sokołowskiemu w obecnym sezonie nie udało się wygrać pojedynku singlowego. Wspólnie z Ibrahimem Gunduzem wygrał z Arkadiuszem Żukiem i Jackiem Mitasem (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki) 2:0 w deblu.

Ten sezon dla mnie był bardzo trudny przede wszystkim mentalnie, ponieważ ciężko było mi nawiązać walkę z jedynkami przeciwnych drużyn. Z powodu braku zwycięstw spada pewność siebie. Podszedłem do tego inaczej i traktuję wszystkie mecze jako lekcje, z których wyciągałem bardzo duzo. Myślę, że z każdej sytuacji mozna wyciągać plusy – mówi dla Superligi Łukasz Sokołowski.

Przed Łukaszem Sokołowskim jeszcze jeden mecz w grupie mistrzowskiej Superligi. Grudziądzanie 16 kwietnia zagrają na wyjeździe z Dekorglassem Działdowo.

Później Olimpia-Unia zagra w fazie play off i powalczy o miejsca medalowe.

20-letni Łukasz Sokołowski debiutował w LOTTO Superlidze w sezonie 2021-22 w barwach ostródzkiej drużyny.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Bóbr ze złamaną nogą