paczki gkm

i

Autor: GKM Grudziądz (Mariusz Nasieniewski) W akcję zaangażowali się wszyscy zawodnicy GKM-u Grudziądz

Żużlowcy GKM-u Grudziądz przygotowali paczki na święta! [AUDIO]

2020-12-11 15:36

Żużlowcy GKM-u Grudziądz są po pierwszym zgrupowaniu przed nowym sezonem. Był czas na sesje zdjęciowe, wywiady i spotkania ze sponsorami. Pomimo napiętego kalendarza nie zapomnieli także o świętach.

Zgrupowanie GKM Grudziądz

Zawodnicy wraz ze sztabem trenerskim przygotowali paczki żywnościowe dla potrzebujących rodzin.

Wykorzystaliśmy czas naszego zgrupowania do zrobienia czegoś dobrego. Zawodnicy wraz z trenera udali się na zakupy i przygotowali świąteczne paczki dla potrzebujących rodzin. Jako klub nigdy nie odmawiamy pomocy, zawsze staramy się czynić dobro - mówi Tomasz Krasiński z GKM Grudziądz.

ZOBACZ TEŻ - Za nami zgrupowanie żużlowców GKM-u Grudziądz! Zawodnicy mieli napięty kalendarz [VIDEO]

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...

Po zrobionych zakupach, żużlowcy „żółto-niebieskich” sami zawieźli paczki do rodzin. Te w tym roku wskazało grudziądzkie stowarzyszenie „Szmaragdowe Serce”.

Czasem jest tak, że te paczki to jedyne co te rodziny dostaną na święta - dodaje Magdalena Poznańska-Krawczyńska ze Stowarzyszenia Szmaragdowe Serce.

paka gkm 2

i

Autor: GKM Grudziądz (Mariusz Nasieniewski) W tym roku do akcji włączyła się grudziądzkie Stowarzyszenie Szmaragdowe Serce
Żużlowcy GKM-u Grudziądz wraz ze Stowarzyszeniem Szmaragdowe Serce obdarowali potrzebujące rodziny na Święta. Posłuchaj:

„Żółto-niebieskie” paczki trafiły w tym roku do pięciu rodzin.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl