bieganie grudziadz malinowski

i

Autor: Pixabay Tegoroczna edycja biegów odbędzie się 25 września

Zostań bohaterem grudziądzkiego kalendarza dla biegaczy! Trwają poszukiwania chętnych [AUDIO]

2021-01-28 9:26

Organizatorzy Międzynarodowych Biegów im. Bronisława Malinowskiego rozpoczęli prace nad 40 edycją imprezy. Impreza zaplanowana jest na 25 września. Jednocześnie przygotowywany jest limitowany kalendarz biegowy na 2022 rok.

W planie tegorocznej, jubileuszowej edycji biegów będzie wiele atrakcji dla całych rodzin. Ponadto rozpoczęły się także prace nad kalendarzem biegowym na przyszły rok. Będzie to kolejna sportowa odsłona stworzona przez stowarzyszenie GKS Olimpia Grudziądz. 

Chcemy by ten kalendarz był połączenie aktywności fizycznej z grudziądzkimi zabytkami - mówi Marcin Jędrak, dyrektor biegu.

ZOBACZ TEŻ - Biegacze z Grudziądza znów wesprą WOŚP! Do pokonania 5 km na dowolnej trasie [AUDIO]

Bohaterem kalendarza może zostać każdy. Wystarczy zgłosić się drogą elektroniczną do organizatorów biegu.

Szukamy dzieci i młodzież do 18 roku życia, biegające pracy oraz aktywnych seniorów, których w Grudziądzu nie brakuje. Mile widziane są także mamy biegające z wózkiem - dodaje nasz rozmówca.

Sesje zdjęciowe do kalendarza zaplanowane są na kilka najbliższych miesięcy. Wszystkie sesje odbędą się na terenie Grudziądza i okolic.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia - zdjęcie oraz krótki opis jaką aktywność uprawia osoba należy przesłać na maila: biuro@biegimalinowskiego.pl lub Fanpage Międzynarodowych Biegów im. Bronisława Malinowskiego.

Mówi Marcin Jędrak, dyrektor Międzynarodowych Biegów im. Bronisława Malinowskiego. Posłuchaj:
bohater kalendarza

i

Autor: Nadesłane Organizatorzy proszą o jak najszybsze zgłoszenia do kalendarza

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Toruńskie biegi WOŚP w 2019 i 2020 roku