CKT w Grudziądzu

i

Autor: CKT Grudziądz Złote serduszko przeznaczone na licytację WOŚP

29. FInał WOŚP w Grudziądzu. Sprawdź program imprez organizowanych przez CK Teatr [AUDIO]

2021-01-28 8:57

Przedstawienie, koncerty I licytacje online, tym razem z dystansem wspierać będziemy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W Grudziądzu wydarzenia zaplanowano tradycyjnie w teatrze oraz Klubie Akcent ale wyjątkowo w tym roku, bez zgromadzonej publiczności. Tu od godziny 15, pomoże sprawny internet.

WOŚP: Licytacja nr 1 #Goraca20

Przed nami 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym jak co roku zagra też CK Teatr. Niestety nie może zaprosić widzów do Teatru i Akcentu w Grudziądzu, ale nie poddaje się. Zagra w wirtualnej przestrzeni. W planach jest spektakl „Czarodziejskie krzesiwo” w reżyserii Zbigniewa Kulwickiego oraz koncerty grudziądzkich formacji: Let Us Love, MegaraŻ oraz Cela nr3. Wszystko online, aby poczuć energię największej orkiestry świata.

Zobacz też: Spichlerz na cele społeczne w Grudziądzu. Koncepcja modernizacji obiektu nie wszystkim się podoba

Licytacje online, w tym złotego serduszka

Jak co roku CKT zachęcać będzie do licytacji WOŚP-owych, gdzie wystawi m.in.: prace grudziądzkich artystów, vouchery, będzie teatralna lalka od Pani Reni (szefowej Teatrzyku Lalek „Miszmasz”) i najważniejsze – grudziądzkie złote serduszko ofiarowane przez zakład złotniczy Gudera-Matczak-Rogoziewicz z ulicy Toruńskiej. Przedmiotów do licytacji ciągle przybywa – a licytacje w tym roku odbywają się na Allegro w zakładce WOŚP.

Program działań online:

(link do transmisji pojawi się na stronie teatru i teatralnym profilu facebookowym)

Rozpoczęcie WOŚP-owego grania CK Teatr * godz. 15.00 – powitanie * godz. 15.10 – transmisja bajki online „Czarodziejskie krzesiwo” w reż. Zbigniewa Kulwickiego – prosto z teatralnej sceny * około godz. 16.20 w oczekiwaniu na część koncertową zapraszamy na fragment dokumentu „20 lat WOŚP”. * godz. 17.00 - rozpoczynamy część koncertową z Klubu Akcent * godz. 17.10 – koncert Let Us Love * godz. 18.00 – koncert MegaraŻ * godz. 19.30 – koncert Celi nr3

W tym roku w wirtualnej przestrzeni, ale ze zdwojoną energią grać będziemy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

CKT w Grudziądzu zagra razem z WOŚP