Mateusz Cieślakiewicz

i

Autor: Łukasz Piekarski Mateusz Cieślakiewicz

Rada Miejska

Zmiany w Koalicji Obywatelskiej w Grudziądzu. Mateusz Cieślakiewicz zdaje mandat radnego

2024-06-20 14:07

Zmiany w grudziądzkiej radzie miejskiej. Z mandatu radnego zrezygnował przedstawiciel klubu Koalicji Obywatelskiej, Mateusz Cieślakiewicz. Relację z konferencji prasowej posłuchacie na eska.pl.

Mateusz Cieślakiewicz nie będzie już radnym. O swojej decyzji poinformował podczas dzisiejszej konferencji prasowej.

Ta decyzja była naprawdę trudna, ale jednocześnie konieczna. Wiele rozmów w tym temacie przeprowadziłem z panem prezydentem. Po długich przemyśleniach podjąłem decyzję o zrzeknięciu się mandatu radnego - mówi Mateusz Cieślakiewicz.

Mateusz Cieślakiewicz po rezygnacji z mandatu wróci do swojej dotychczasowej pracy na rzecz lasów komunalnych. Zostanie w drodze awansu wewnętrznego dyrektorem Wydziału Lasów Miejskich.

Przed nami stoją nowe zadania. Powołaliśmy nowy Wydział Lasów Miejskich. Pozyskaliśmy atrakcyjne parcele na ulicy Lipowej, gdzie budujemy Centrum Edukacji Przyrodniczej. W planie mamy także rozbudowę Centrum Edukacji Ekologicznej - mówi prezydent Maciej Glamowski.

Więcej informacji w materiale poniżej:

Mateusz Cieślakiewicz zdaje mandat radnego. Posłuchaj konferencji prasowej:

Następnym w kolejce do objęcia mandatu w radzie miejskiej jest Robert Kempiński.​

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Tak działają Hity na czasie! Zobacz, jak powstawała nowa kampania Radia ESKA