olimpia unia grudziadz

i

Autor: Pixabay Zdjęcie ilustracyjne

Tenis stołowy

Zmiany kadrowe w tenisowej Olimpii Grudziądz. Dwóch zawodników opuściło klub

2024-06-17 9:30

Są pierwsze ruchy transferowe w ASTS Olimpii Unii Grudziądz. Klub opuściła dwójka zagranicznych zawodników.

Pierwszym zawodnikiem, który opuszcza grudziądzką Olimpię jest Park Gyuhyeon (rocznik 2005). W kończącym się sezonie 2023/24 LOTTO Superligi Park Gyuhyeon zagrał tylko w 2 meczach Olimpii-Unii, lecz pokazał się z bardzo dobrej strony. Teraz 19-latek przenosi się do zespołu SBR Dojlidy Białystok.

W spotkaniu z Dekorglassem wygrał z Duńczykiem Jonathanem Grothem 3:2 i przegrał z Jakubem Dyjasem 2:3, zaś 2 punkty zdobył z Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów, pokonując po 3:1 Parka Jeongwoo i Piotra Cyrnka – powiedział Piotr Anchim, menedżer SBR Dojlidy.

Drugim tenisistą, który zmienia barwy klubowe jest 27-letni Grek, Konstantinos Angelakis. Tutaj również możemy mówić o przenosinach z Olimpii Unii Grudziądz do SBR Dojlidy Białystok.

Łączny bilans Konstantinosa Angelakisa w singlu to 29 zwycięstw i 20 porażek. Tak więc jubileuszowa 30 wygrana w 50 występie w grze pojedynczej już w nowym sezonie w barwach klubu z Podlasia.

Na razie nie wiadomo - kto zasili klub z Grudziądza. Działacze Olimpii rozglądają się obecnie za nowymi zawodnikami.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Euro 2024. Tysiące fanów piłki nożnej w Strefie Kibica w hali Urania