Aktywność fizyczna

Biegali duzi i mali! Za nami II edycja Biegu Ząbka. Szukajcie się na zdjęciach

2024-06-17 8:54

Pobiegli, a przy okazji sprawdzili stan swojego uzębienia. Druga edycja Biegu Ząbka przeszła do historii. Uczestnicy sprawdzili się na leśnej trasie w gminie Grudziądz (Nowa Wieś). Relacji posłuchacie na eska.pl.

Aktywność fizyczna połączona ze stomatologią i dbaniem o jamę ustną. Za nami II edycja Biegu Ząbka. Impreza ponownie odbyła się na terenach leśnych w Nowej Wsi (gmina Grudziądz). Uczestnicy zmierzyli się z trasą ok. 4,5 kilometra.

Jako dentyści uważamy, że tak samo jak warto dbać o zdrowie jamy ustnej, tak samo warto pamiętać o zdrowym trybie życia i aktywności fizycznej. Z tego wziął się właśnie pomysł Biegu Ząbka - mówi Maciej Maszewski, organizator biegu.

W tym roku wszystkie zebrane z wpisowego środki trafią na konto dzieciaków z Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego w Grudziądzu.

Relacji z imprezy posłuchacie w materiale poniżej:

II edycja Biegu Ząbka. Posłuchajcie relacji:

Organizatorem wydarzenia był Maszewski Dental Clinic. Patronem medialny Radio Eska.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Piotr Zieliński po meczu z Holandią