olimpia trening

i

Autor: Olimpia Grudziądz Piłkarze Olimpii Grudziądz trenują na własnych obiektach

Zmiany kadrowe w Olimpii Grudziądz. Denis Gojko poza klubem

2023-01-20 9:52

Za nami pierwsze zmiany w kadrze grudziądzkiej Olimpii. Z klubem pożegnał się pomocnik Denis Gojko. Z kolei kontrakt z "Biało-zielonymi" w ostatnich dniach podpisał Konrad Gutowski (również pomocnik).

Pierwszy piłkarz rozstaje się z Olimpią Grudziądz. To pomocnik Denis Gojko. 24-letni zawodnik jesienią w „Biało-zielonych” wystąpił w 11 spotkaniach. W tym czasie strzelił dwie bramki, w tym jedną w derbowym pojedynku z Zawiszą Bydgoszcz.

Wcześniej działacze grudziądzkiego klubu poinformowali o podpisanym kontrakcie z Konradem Gutowskim. Więcej o nowym zawodniku przeczytacie w artykule poniżej:

Pierwszy sparing

Przed grudziądzkim zespołem pierwszy mecz sparingowy tej zimy. Już jutro (21 stycznia) o godzinie "Biało-zieloni" zmierzą się ze swoim ligowym rywalem, Unią Solec Kujawski. Spotkanie odbędzie się na boisku w Świeciu.

Obie drużyny w rundzie jesiennej trzecioligowych zmagań spotkały się w Solcu Kujawskim. Wówczas zdecydowanie górą była Olimpia, która wygrała 4:0.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl