uderzyl w slup grudziadz 1

i

Autor: KMP Grudziądz Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący był trzeźwy

Zjechał z drogi i wyciął dwa słupy. Samochód do kasacji

2021-02-25 12:19

Zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w dwa słupy. Kierujący samochodem Renault Megane może jednak mówić o sporym szczęściu, ponieważ nie odniósł żadnych obrażeń. Przyczyny zdarzenia badają grudziądzcy policjanci.

Tuż przed godziną 2:00 policjanci zostali zaalarmowani, że na ulicy Chełmińskiej w Grudziądzu pojazd osobowy uderzył w dwa słupy energetyczne.

Na miejsce udały się służby ratunkowe. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce wstępnie ustalili, że 35-letni grudziądzanin poruszał się osobowym renult megane z kierunku centrum miasta w kierunku osiedla Mniszek - mówi Robert Szablewski z KMP w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Skorzystaj z pomocy Policji w Grudziądzu

Kierowca na wysokości bursy szkolnej zjechał na lewą stronę drogi, gdzie uderzył w latarnię oświetlenia ulicznego. Następnie swoją jazdę zakończył na słupie trakcji tramwajowej

Pojazd został całkowicie zniszczony. Na szczęście kierujący nie doznał poważnych obrażeń ciała - dodaje policjant.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący był trzeźwy. Mundurowi zabezpieczyli materiał dowodowy, który teraz będzie badany przez grudziądzkich śledczych.

uderzyl w slup grudziadz 2

i

Autor: KMP Grudziądz Sprawę zbadają teraz grudziądzcy policjanci

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Citroen jak ścigacz! Trzykrotnie przekroczył dozwoloną prędkość