janiak olimpia

i

Autor: Olimpia Grudziądz Kacper Janiak w zeszłym sezonie na pierwszoligowych boiskach strzelił bramkę na 3:3 w spotkaniu Olimpii z Niecieczą

Gorący koniec okienka transferowego w Grudziądzu. Kacper Janiak opuścił Olimpię!

2021-02-24 22:30

Intensywne zakończenie okienka transferowego zafundowali swoim kibicom działacze grudziądzkiej Olimpii. Szeregi "Biało-zielonych" opuścił 20-letni Kacper Janiak. Młody pomocnik przeniósł się do pierwszoligowej Termalici Nieciecza.

Kacper Janiak do Olimpii trafił zimą 2020 roku. Od tamtego czasu 20-latek zdołał w "Biało-zielonych" barwach rozegrać 25 spotkań, w których dwukrotnie trafił do siatki rywali.

Pierwsze trafienie w grudziądzkim zespole zanotował jeszcze na pierwszoligowych boiskach. Janiak był autorem wyrównującego gola na 3:3 w wyjazdowym pojedynku... z Niecieczą (do której właśnie trafił).

ZOBACZ TEŻ - Zima największą przeszkodą! Piłkarze Olimpii mają problemy z treningami [AUDIO]

Drugą bramkę dla Olimpii zdobył już w obecnym sezonie. W wygranym przez Olimpię meczu pierwszej rundy Pucharu Polski z rezerwami Lecha Poznań.

Kacper Janiak przeniósł się z Olimpii do pierwszoligowej Termalici Nieciecza. Nie wiadomo jaką kwotę musiały zapłacić "Słonie" grudziądzkiemu klubowi. Nieoficjalnie mówi się o sumie rzędu 75 tys. złotych.

20-letni pomocnik zanim trafił do "Biało-zielonych" występował w swoim macierzystym klubie, czyli Lechu Poznań (grał głównie w rezerwach).

Przed piłkarzami grudziądzkiej Olimpii wznowienie rozgrywek. Już 27 lutego na własnym obiekcie zagrają z Motorem Lublin. Początek o godzinie 12. Ze względu na obostrzenia to spotkanie odbędzie się bez udziału kibiców.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016